Луцькі патрульні: Дмитро Мокич

На ВАРі продовжується рубрика, у якій ми будемо знайомити наших читачів із патрульними поліцейськими міста Луцька.

Ще декілька місяців тому вони були цивільними людьми, а тепер у формі охороняють спокій та безпеку лучан. Вони першими приїжджають на ДТП, заспокоюють тих, хто вирішив звести квити з життям та вирішують конфліктні ситуації. Вони, молоді та завзяті, вірять, що зможуть змінити цю країну на краще.

Сьогодні героєм нашої рубрики став виконувач обов`язків командира батальйону патрульної поліції Луцька Дмитро Мокич.

***

До роботи у патрульній поліції я шість років працював у Державній службі із надзвичайних ситуацій.

***

Ми пройшли безліч відборів і співбесід. Пройти тести з фізпідготовки для підготовленої людини були не складними, це середній рівень. Натренований 11-тикласник, або той, хто активно займається фізичною працею, здав би нормативи. У плані тестів на розвиток чи рівень IQу питання були трохи складніші.

***

Робота поліцейських одна з найскладніших,  бо це постійне спілкування з людьми і рух. Усі люди нові, ще немають великого досвіду, але людина, яка гарно працює  і хоче вчитися, з часом буде працювати дуже добре. Москва теж не відразу руйнувалася.

***

Мої попередня і нова робота мають подібні принципи – там мені доводилося рятувати людей, а тут я продовжую їм допомагати. І тут і тут головний принцип – бути з людьми завжди поруч.

***

Проблема у тому, що люди у стані алкогольного сп`яніння шукають пригод та часто таки знаходять їх на свою голову. Через це вони втрапляють у міськвідділ за дрібне хуліганство чи інші порушення. Шкода, що вони не розуміють, що можна було спокійно розійтися, а так повинні відповідати за вчинене правопорушення.

***

Щоб не порушувати закон треба менше вживати алкоголю. Якщо вже вживаєте – то робіть це правильно та дотримуйтея культури. Не Європа має  до нас прийти, а ми маємо прийти у Європу освіченими і принести свою культуру.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ РОЗПОВІДЕЙ ЛУЦЬКИХ ПАТРУЛЬНИХ

***

Навіть нам іноді важко бути тактовними та чемними з людьми. Але ми все-таки, як би це гучно не звучало, змінюємося самі і змінюємо Україну. Ми повинні реагувати тактовно, щоб усе відбувалося у правовому руслі, бо ми будуємо правову державу.

***

Усі поліцейські постійно на виду, кожен наш крок можна відслідкувати. Але ми не небожителі, а звичайні люди, які виконують свою роботу. У нас багато обов`язків, ми недосипаємо, і так, іноді помиляємося. Але повторюю – ми змінюємося разом із країною, і будемо робити усе, щоб зміни мали тільки позитивні наслідки.

***

У новій системі я побачив дійсно людське відношеня. Наше керівництво – це класні люди, немає  зверхнього ставлення чи непарвомірних і нечесних вказівок. Це дає нам змогу якісно виконувати свою роботу.

***

Реформи майже завжди минають болісно. І в старій системі були люди, які відповідально і добре працювали, справжні професіонали. Але завжди знайдуться й такі, кому не дуже хочеться працювати, а простіше ставити палки в колеса.

***

Моє дозвілля – це спортивний зал і сім`я. Я майстер спорту із жиму штанги лежачи, певний час займався цим професійно. У нас багато  фізично підготованих хлопців та дівчат, які готові постояти за себе,  колегу та громадянина. Тому громадяни можуть не хвилюватися – їхній спокій та безпека у надійних руках.

Василина БОРУЦЬКА