Фермер з Володимира понад 10 років вирощує страусів

Володимирчанин розповів про особливості вирощування екзотичних птахів.

Про це інформує БУГ.

Мешканець Володимира-Волинського 27-річний Віктор Мельничук у межах міста орендує земельну ділянку і вирощує страусів. Чоловік мріє, що зможе створити екскурсійну базу для людей, де кожен міг би прийти і подивитися на різних екзотичних птахів.

За його словами, ідеєю ферми загорівся ще коли йому було 16 років. Пізніше, у 2006-му році родина підтримала та допомогла реалізувати задум. Спочатку привезли пару птахів, потім купили ще 4 в Тернополі. Як розповів фермер, іноді кількість страусів доходила до 20.

Щодо утримання і догляду, волинянин зауважив, що потрібно лише, щоб не було скла на землі і взимку не було слизько. Мовляв, пташки зовсім невибагливі ,не бояться поганих погодніх умов.

Мельничук вирощує страусів для продажу, так один страус коштує 1 тисячу доларів. Не менш дороговартісними є і яйця страуса – від 150 гривень за одне. Особливо ціняться писанки – від 1,5 тисячі.

«Я хочу зробити у Володимирі-Волинському екскурсійну базу щоб батьки з дітьми могли прийти і подивитися на страусів. Також планую розводити інших птахів: фазанів, павлінів. А ще хотілося б рибок. Але оформлення документації і дозволів (бо ферма знаходиться у місті) дуже складно і довготривала процедура», – розповів Віктор.