70 дітей з Волновахи святкуватимуть Великдень у Луцьку

Волноваські діти приїхали у Луцьк, щоб відсвяткувати Пасху.

Про це інформують у прес-службі Луцької міськради.

Учора, 29 квітня, група у складі 70-ти дітей та 8-ми дорослих з Волновахи Донецької області приїхали в Луцьк.

Нагадаємо, що у рамках Меморандуму про співробітництво між Луцьком і Волновахою у 2015 році малеча зі Сходу уже проводила Великодні канікули у Луцьку та відпочивали влітку у приміському таборі «Ровесник».

Привітати дітей міський голова Микола Романюк, його заступник Андрій Киця, депутати міської ради та вчителі.

За словами Романюка, гостей чекає цікава програма перебування. Мовляв, якби ще 20 років тому були б такі взаємні візити, люди зі Сходу і Заходу спілкувалися, то не було б таких проблем нині в країні.

«На жаль, ніхто не може спокійно дивитися на події, які відбуваються на Сході України. Нині там непроста ситуація, гинуть люди. Ми уже похоронили 30 лучан, які захищали територіальну цілісність України. Хочеться, аби якнайшвидше завершилася війна», – наголосив Микола Романюк.

Керівник делегації, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи № 7 міста Волноваха Галина Гнибіда подякувала за гарну зустріч у Луцьку.

«Ми вражені щирістю. Нам приємно, що запросили нас у гості і ми разом зустрінемо таке велике свято. Переконана, що наші дітки тут знайдуть нових друзів і ще не раз ми усі завітаємо до вашого міста. Бажаю, щоб у нас з вами і Україні все було добре», – сказала жінка.

Делегація з Волновахи буде у Луцьку до 4 травня.

Волновасьці спілкуватимуться зі своїми однолітками, оглянуть Старе місто, Луцький замок та Жидичинський Свято-Миколаївський монастир, зустрінуться з Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом, побувають у Свято-Троїцькому кафедральному соборі, візьмуть участь у святкових Великодніх заходах та відпочинуть в «Адреналін-Сіті».