Як Гунчик, Палиця та Романюк вітали волинян з Великоднем

Традиційно до Великодня прес-служби голови Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, Волинської облради Ігор Палиця та Луцької міської ради Микола Романюк опублікували привітання з святом.

У міськраді та облраді вчинили “по старинці” і опублікували текстові вітання.

 

Так, у вітанні Палиці йдеться:

“У свято Світлого Христового Воскресіння наші душі особливо потребують благословення й піднесення. В ці весняні пасхальні дні ми духовно відроджуємося й надихаємося світлими помислами, аби надалі творити добрі справи.

І хай які випробування трапляються на шляху кожного з нас та в житті цілої держави, звертаємося до Бога із найщирішими молитвами. У нас ще так багато задумів, що не маємо права ні зупинитися, ні озирнутися.

Дослухаймося одне до одного, піклуймося про свого ближнього – і добро нам повернеться сторицею. Бажаю вам, волиняни, щоб ваші бажання здійснилися, а у світі запанували любов і злагода”.

 

У зверненні Романюка більший акцент на побажаннях:

“Великдень — найурочистіший та найулюбленіший день кожного з нас ще з дитинства, день радості, світлих думок та щирих почуттів.  День родинної єдності та неповторних традицій багатьох поколінь українців, коли сім’ї йдуть до храмів, щоб помолитися  за   мир  і  спокій  на рідній землі, злагоду і достаток у кожному домі.

У величне свято Воскресіння Христового ми маємо бути особливо милосердними до тих, хто потребує нашої підтримки і допомоги. Ми обов’язково у молитвах згадаємо військовослужбовців, які зараз перебувають у зоні бойових дій на сході України, схилимо голови перед Господом  у подячній молитві за квітучу землю, сподіваючись, що Він щедро благословить Україну.

Нехай Світле Христове Воскресіння принесе кожній родині  надію, що скоро війна закінчиться, батьки та сини повернуться у сім’ї, у кожну родину прийде щастя, любов і душевний спокій.

Хай Бог дарує кожному здоров’я і достаток. Веселих вам і радісних Великодніх свят! Смачної вам паски! Нехай Господня ласка буде з вами повсякчас”.

 

Найкреативніше спрацювали у Волинській ОДА. Громаді показали 4-хвилинний ролик з нарізкою відео з найстарішими храмами області, а крім Гунчика волинян вітали мешканці трьох районів.