У Луцьку дорожню розмітку наносять на пил та вибоїни

DSC_8759

На дорогах Луцька “малюють” нову розмітку.

29 квітня розмільчані роботи виконували на проспектах Василя Мойсея, Перемоги та вулиці Шопена. Однак дорожня розмітка наноситься з порушеннями.

Так, у рекомендації з влаштування дорожніх розміток, розробленої українським державним виробничо-технологічним підприємством “Укрдортехнологія”, вказані технологічні та погодні умови проведення розмічальних робіт. Зокрема, на покритті не повинно бути мастила, пального, а також хвиль, вибоїн, ям, грунту та води. Перед нанесенням розмітки, дорогу очищають від попередньої розмітки та, за потреби, миють. Прибирання пилу та бруду з неї проводиться не пізніше ніж за добу.

Однак на проспекті Василя Мойсея та на кільці біля “Авангарду” розмітку нанесли на вибоїни. Та й пилу на дорозі більш, ніж достатньо.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ Луцька міська рада Миколи Осіюка, переможцем тендеру на проведення розмічальних робіт є київська фірма “Автомагістраль”.

“Всі роботи по підготовці до нанесення розмітки виконує “Автомагістраль”. За допомогою спеціального пристрою здувається пилюка та бруд з дороги, після чого наноситься розмітка”, – додав він.

Однак у ПП “Автомагістраль” переконують, що підготовкою до нанесення розмітки займаються комунальні підприємства міста.

“У нас в автомобілях влаштовані спеціальні компресори. За допомогою них здувається пил та пісок з дороги. Перед нанесенням розмітки весь пил та пісок ми прибрали. Комплексне прибирання виконують комунальні підприємства Луцька”, – розповів представник “Автомагістралі”.

Тендер на прибирання міста виграло ТзОВ “ЛуцькТерКомСервіс”. За словами працівника підприємства, який не представився, в товариства є свій графік прибирання вулиць, який немає відношення до нанесення розмітки. Коли ж останній раз прибирали згадані проспекти та вулицю співрозмовник пригадати не зміг.