У Луцьку дорожню розмітку наносять на пил та вибоїни

На дорогах Луцька “малюють” нову розмітку.

29 квітня розмільчані роботи виконували на проспектах Василя Мойсея, Перемоги та вулиці Шопена. Однак дорожня розмітка наноситься з порушеннями.

Так, у рекомендації з влаштування дорожніх розміток, розробленої українським державним виробничо-технологічним підприємством “Укрдортехнологія”, вказані технологічні та погодні умови проведення розмічальних робіт. Зокрема, на покритті не повинно бути мастила, пального, а також хвиль, вибоїн, ям, грунту та води. Перед нанесенням розмітки, дорогу очищають від попередньої розмітки та, за потреби, миють. Прибирання пилу та бруду з неї проводиться не пізніше ніж за добу.

Однак на проспекті Василя Мойсея та на кільці біля “Авангарду” розмітку нанесли на вибоїни. Та й пилу на дорозі більш, ніж достатньо.

За словами заступника директора департаменту ЖКГ Луцька міська рада Миколи Осіюка, переможцем тендеру на проведення розмічальних робіт є київська фірма “Автомагістраль”.

“Всі роботи по підготовці до нанесення розмітки виконує “Автомагістраль”. За допомогою спеціального пристрою здувається пилюка та бруд з дороги, після чого наноситься розмітка”, – додав він.

Однак у ПП “Автомагістраль” переконують, що підготовкою до нанесення розмітки займаються комунальні підприємства міста.

“У нас в автомобілях влаштовані спеціальні компресори. За допомогою них здувається пил та пісок з дороги. Перед нанесенням розмітки весь пил та пісок ми прибрали. Комплексне прибирання виконують комунальні підприємства Луцька”, – розповів представник “Автомагістралі”.

Тендер на прибирання міста виграло ТзОВ “ЛуцькТерКомСервіс”. За словами працівника підприємства, який не представився, в товариства є свій графік прибирання вулиць, який немає відношення до нанесення розмітки. Коли ж останній раз прибирали згадані проспекти та вулицю співрозмовник пригадати не зміг.