У Луцьку відкриють туристичний сезон

13 травня відбудеться відкриття туристичного сезону у Луцьку.

Про це інформують в Управлінні туризму та промоції міста Луцької міської ради.

Опублікували програму заходів на 13-15 травня для лучан та гостей міста.

Так, у п’ятницю, 13 травня, о 22:00 від Центру туристичної інформації та послуг, що на вулиці Сенаторки Левчанівської, 2, стартує нічний велоквест.

У суботу, 14 травня, у місті відзначатимуть День Європи. У рамках святкування з 13:00 по 17:00 у Центральному парку імені Лесі Українки діятиме «Європейське містечко», відбуватиметься конкурс малюнку на асфальті, «Європейська майстерня», іншомовні посиденьки. Окрім того, о 14:00 усі охочі зможуть відвідати англомовну екскурсію Луцьким зоопарком.

Також цього дня о 10:00 на території Луцького замку розпочнеться гастрономічний фестиваль «Lutsk Food Fest», який триватиме до 22:00 15-го травня.

У неділю, 15 травня, протягом дня на Театральному майдані міста відбуватиметься фестиваль «Вишиті обереги єднання», а у центральному парку – Фестиваль сім’ї. О 14:00 у Центрі туристичної інформації презентують абетку «Луцьк від А до Я». О 16:00 на Братському мосту розпочнеться театралізована екскурсія «Староміська прогулянка з Оксинею». О 17:00 на Замковій площі відкриють інформаційну таблицю «З’їзд європейських монархів у Луцьку».

0