Луцьк: суд у справі Волошина перенесли

Волинський окружний адміністративний суд переніс розгляд позову екс-заступника начальника управління захисту економіки ДЗЕ Олександра Волошина про поновлення на посаді на 11 травня.

Судове засідання відбулося 29 квітня 2016 р.

У своїй заяві Волошин позивався до Національної поліції України,  Атестаційної комісії №6 та Головного управління Національної поліції і просив визнати протиправними та скасувати рішення, наказу а також поновлення на посаді та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

Адвокат Олександра Волошина Андрій Лукашук зазначив, що до його довірителя після публікацій відео чи фото в інтернеті виникає дуже великий інтерес суспільства, яке, мовляв, впливає на повсякденне життя Волошина. Тож адвокат просив заборонити відео-  та фотозйомку «виключно із цих мотивів». Проте суд ухвалив дозволити використання портативних засобів, але заборонив використовувати стаціонарну апаратуру.

Суддя повідомив, що сторона відповідача не надала усіх доказів. У підсумку розгляд справи відклали, відповідача повторно зобов`язали надати документи для вирішення справи по суті. Засідання відбудеться 11 травня об 11 годині.