Луцьк на Великдень охоронятимуть понад півтисячі поліцейських

У Луцьку до охорони громадського порядку під час Великодніх свят залучать 540 поліцейських.

Про це йшлося 28 квітня під час брифінгу правоохоронців та рятувальників щодо гарантій безпеки і порядку під час квітневих та травневих масових заходів.

За словами начальника управління превентивної діяльності ГУ НП Волині Володимира Солоненка, територіальні структурні підрозділи працюють в посиленому режимі вже з 25 квітня.

«Оперативні штаби працюють по збору, аналізу та моніторингу ситуації в області. До охорони громадського порядку залучені групи вибухотехніків. З метою підвищення оперативності реагування розроблено спеціальні стратегії», ‒ розповів він.

Водночас начальник Державної інспекції ЦЗ та ТБ ГУ МНС України в області Руслан Яручик повідомив, що в інспекції з надзвичайних ситуацій вже створили рятувальні підрозділи.

«До цілодобового чергування залучено 144 одиниці особового складу та 35 одиниць техніки. Спільно з Національною поліцією, Національною гвардією та прикордонним загоном створено чіткі інструкції взаємодії та додатково відкориговані плани. На виконання наказу служби надзвичайних ситуацій всі підрозділи перейшли на посилений варіант несення служби», ‒ зазначив Яручик.