Луцький атошник розсердився на міськраду

Військового 51-ї бригади Олега Кобилинського обурило, що в Луцькій міській раді йому з побратимами не дали виступити щодо проблем атошників.

Про це він написав у Facebook.

Так, він каже, що 28 квітня від об’єднаної організації спілок воїнів АТО Волині збирався виступити перед депутатами, аби підняти проблемні питання луцьких атошників.

“Вирішили зробити все цивілізовано, пішли зареєструватися до секретаря. Одразу проблема – на порядку денному жодного питання по учасникам АТО. І це під час війни в Україні. Це в місті, де нема жодного клаптика землі для воїнів АТО, в місті де немає жодного санаторію для реабілітації воїнів АТО, в місті де “безкоштовна” медицина, в місті де не виконується програма щодо забезпечення професією демобілізованих бійців. В місті де відсутня програма допомоги воїнам АТО”, – пише він.

Зрештою, йому вдалося записати на виступ, але на наступний день 29 квітня, бо в секретаріаті, виходячи з минулого досвіду, припускали, що сесію продовжать саме того дня. Однак депутати виявили давно небачений альтруїзм і попрацювали до пізнього вечора.

Тож до пункту порядку денного “Різне” депутати дійшли після 21:00. Саме тоді й зателефонували до Кобилинського з проханням приїхати та виступити, на що він відповів відмовою.

“Звісно ні, яка година, Таксі буде тільки через 10хв, дитина мала, хлопців не буде, та і хто зараз о 21.15 нормально сприйме проблеми воїнів АТО, хіба що закрити їх і до ранку тримати, щоб дійсно почули. Відповідаю, що зараз не зможу, та й домовлялися ж на завтра на вечір. “Ну тоді вибачте, ми Вас повідомили, Ви самі відмовилися”, – написав обурений чоловік.