Волинь: волонтери повезли бійцям допомогу до Великодня

Ковельські волонтери відправилися на Схід із допомогою для волинських бійців.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Наталія Тхоржевська.

«Настоятель Свято-Юріївського храму УПЦ КП с.Дубове, декан Ковельського районного деканату УПЦ КП протоієрей Іоан Бонис благословив у щасливу дорогу ковельських волонтерів на чолі із засновником Волонтерського центру при Ковельській районній раді, очільником ГО Ковельський Майдан Гідності Ігорем Верчуком, які напередодні Великодня вкотре вирушили на Схід з допомогою нашим захисникам», ‒ йдеться в її дописі.

Вантаж супроводжують також член ГО Едуард Сколінчук та станичний Ковельської районної станиці братства вояків ОУН-УПА ім. Клима Савура Сергій Козуля. В Києві до волонтерів долучився Микола Павлюченко, який опікується захороненнями невідомих солдатів на Луганщині та Донеччині. Громада Свято-Юріівського храму УПЦ КП с.Дубове також долучилась – надали фінансову допомогу на пальне та трохи продуктів.

«Перед дорогою волонтери помолились у Свято-Юріївському храмі УПЦ КУП с.Дубове, отримали благословення священика,ікону Юрія Переможця, взяли із собою в дорогу свяченої водички із водосвятної каплички Волинської Богородиці на території храму. Також отець Іван передав воїнам гілочки освяченої верби , щоб оберігала наших захисників», ‒ пише вона.