Повідомили розклад руху тролейбусів і маршруток на Великдень

Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження щодо організації роботи міського пасажирського транспорту на Великодні свята.

Маршрути, за якими курсуватимуть автобуси та тролейбуси, охоплять майже усі мікрорайони міста, – кажуть в міській раді.

Міський голова доручив керівнику Луцького підприємства електротранспорту Ігорю Грицюку організувати рух тролейбусів в ніч з 30 квітня на 1 травня (00:00 до 6:00).

Так, на маршруті № 1 «Бенделіані – Драмтеатр» курсуватиме два тролейбуси; на маршруті № 3 «Лісництво — Драмтеатр» працюватиме одна одиниця транспорту; на маршруті № 4 «АС-2 – Залізничний вокзал» – 1 од.; на маршруті № 5 «Дубнівська — Гордіюк» – 1 од.; на маршруті №8 «ЦУМ – Гордіюк» – 1 од.; на маршруті № 9 «ЦУМ – Гордіюк» – 1 од., по два тролейбуси курсуватимуть на маршрутах №15 «ЦУМ – пр. Молоді – ЦУМ» та №15а «ЦУМ – пр.Молоді – ЦУМ».

Крім того, на провідну неділю (8 травня) буде забезпечено роботу восьми тролейбусів за маршрутом № 7 «Залізничний вокзал – с. Гаразджа» та чотирьох автобусів за маршрутом «Конякіна – Гаразджа (кладовище)», який проходитиме в прямому та зворотному напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).

Приватному акціонерному товариству «Луцьке АТП-10701» рекомендовано залучити для перевезень додаткові транспортні засоби (до 20-ти одиниць) за автобусним маршрутом № 3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь», відповідно до умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом з 29 квітня до 1 травня та з 6 до 8 травня і забезпечити рух одного автобуса за маршрутом № 9 «Теремнівська – с.Рованці (церква)» в ніч з 30 квітня на 1 травня (00:00 до 6:00).

Також у провідну неділю (8 травня) ТзОВ «Санрайз» рекомендовано залучити чотири автобуси, а перевізнику Ореховському П.О. – два автобуси для перевезення за маршрутом «Конякіна — Гаразджа (кладовище)», який проходитиме у прямому та зворотньому напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).