Повідомили розклад руху тролейбусів і маршруток на Великдень

проспект Волі

Міський голова Микола Романюк підписав розпорядження щодо організації роботи міського пасажирського транспорту на Великодні свята.

Маршрути, за якими курсуватимуть автобуси та тролейбуси, охоплять майже усі мікрорайони міста, – кажуть в міській раді.

Міський голова доручив керівнику Луцького підприємства електротранспорту Ігорю Грицюку організувати рух тролейбусів в ніч з 30 квітня на 1 травня (00:00 до 6:00).

Так, на маршруті № 1 «Бенделіані – Драмтеатр» курсуватиме два тролейбуси; на маршруті № 3 «Лісництво — Драмтеатр» працюватиме одна одиниця транспорту; на маршруті № 4 «АС-2 – Залізничний вокзал» – 1 од.; на маршруті № 5 «Дубнівська — Гордіюк» – 1 од.; на маршруті №8 «ЦУМ – Гордіюк» – 1 од.; на маршруті № 9 «ЦУМ – Гордіюк» – 1 од., по два тролейбуси курсуватимуть на маршрутах №15 «ЦУМ – пр. Молоді – ЦУМ» та №15а «ЦУМ – пр.Молоді – ЦУМ».

Крім того, на провідну неділю (8 травня) буде забезпечено роботу восьми тролейбусів за маршрутом № 7 «Залізничний вокзал – с. Гаразджа» та чотирьох автобусів за маршрутом «Конякіна – Гаразджа (кладовище)», який проходитиме в прямому та зворотному напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).

Приватному акціонерному товариству «Луцьке АТП-10701» рекомендовано залучити для перевезень додаткові транспортні засоби (до 20-ти одиниць) за автобусним маршрутом № 3 «Гаразджа (кладовище) – Госпіталь», відповідно до умов договору на перевезення пасажирів автомобільним транспортом з 29 квітня до 1 травня та з 6 до 8 травня і забезпечити рух одного автобуса за маршрутом № 9 «Теремнівська – с.Рованці (церква)» в ніч з 30 квітня на 1 травня (00:00 до 6:00).

Також у провідну неділю (8 травня) ТзОВ «Санрайз» рекомендовано залучити чотири автобуси, а перевізнику Ореховському П.О. – два автобуси для перевезення за маршрутом «Конякіна — Гаразджа (кладовище)», який проходитиме у прямому та зворотньому напрямках вулицями та проспектами: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська (місця міжзмінного відстою на вул. Конякіна та в с.Гаразджа, біля кладовища).