Почалася процедура видачі Савченко, – адвокат

Ukrainian army pilot Nadezhda (Nadia) Savchenko holds a sign inside a defendants' cage as she attends a hearing at the Basmanny district court in Moscow February 10, 2015. A Moscow court extended on Tuesday the detention of Nadezhda Savchenko, a Ukrainian army pilot being held on charges of aiding the killing of two Russian journalists in east Ukraine last year. The sign reads, "I was born Ukrainian, and I die Ukrainian". REUTERS/Maxim Zmeyev (RUSSIA - Tags: CRIME LAW POLITICS CONFLICT)

Процедура видачі української льотчиці Надії Савченко, яку російський суд засудив до 22 років позбавлення волі, почалася, але вона може тривати від одного до двох місяців.

Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін, – передає УНН.

“Я отримував заяву Савченко про її згоду на видачу для відбування покарання в Україні. За процедурою їй мали надійти документи для заповнення, які запустять цей процес. Вважаю, що так, процедура почалася, але треба розуміти, що вона не швидка і може тривати від місяця до двох”, – сказав Фейгін.

Нагадаємо, українській льотчиці Надії Савченко, яку російський суд засудив до 22 років позбавлення волі, видали документи, необхідні для екстрадиції в Україну.