Луцька міськрада повертається до питання Кафедральної, 13

Луцька міська рада повертається до розгляду питання щодо ділянки на вулиці Кафедральній, 13.

27 квітня депутати обговорять проект рішення про надання ділянки підприємству “Луцькмістобуд”, – пише Слово Волині з посиланням на депутата міськради Павла Данильчука.

З його слів, йдеться про оренду на 5 років – під будівництво житлово-офісного центру.  “Це на сумнозвісних старовинних підземеллях, які мають статус пам’ятки,” – каже Данильчук.
У проекті рішення йдеться:
“1. Затвердити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13.

2. Надати ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУЦЬКМІСЬКБУД» на умовах оренди земельну ділянку для будівництва та обслуговування житлово-офісного комплексу на вул. Кафедральній, 13 строком на 5 років площею 0,0779 га, кадастровим номером 0710100000:11:116:0004, згідно з додатком.”

Нагадаємо, місцеві краєзнавці неодноразово зупиняли будівництво на Кафедральній, 13. На цьому місці є унікальні історичні підвали, які можуть бути залишками монастиря.