Луцьк: просять посприяти безоплатній передачі землі

Депутати Луцькради звернуться до Кабінету Міністрів з проханням посприяти пришвидшенню безоплатної передачі ділянок співвласникам багатоквартирних будинків.

Про це йшлося під час сесії 27 квітня.

У зверненні вказано, що ще 23 грудня 2015 року на офіційному сайті Кабінету Міністрів України опубліковано інформацію про те, що Держгеокадастром розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження порядку безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, а також належні до них будівлі, споруди та прибудинкова територія, що перебувають у спільній сумісній власності власників квартир та нежитлових приміщень у будинку, у власність або постійне користування співвласникам багатоквартирного будинку».

Однак вказана постанова все ще не прийнята. Проте прийняття має велике значення, адже інакше співвласники не можуть безоплатно отримати ділянку.

Тож, депутати просять із метою зниження соціальної напруги у суспільстві та сприяння реалізації власникам багатоквартирних будинків їх прав, якомога швидше розглянути та реалізувати відповідну постанову.

39 депутатів Луцькради підтримали ініціативу звернення.