Луцьк: депутати «розширили» суд

Волинському окружному адмінсуду передали в оперативне управління нежитлове приміщення на вулиці Словацького, 1. Таким чином, приміщення площею 811, 1 квадратний метр, яке перебувало в оренді міського військкомату перейде у користування суду.

Про це стало відомо 27 квітня під час сесії міської ради.

Депутат міськради Андрій Козюра наголосив на нестачі місця у суді, що заважає роботі суддів.

«Немає спеціального приміщення, щоб суддя міг піти у нарадчу кімнату», – зазначив Козюра.

За його словами, неправильно, коли по 3-4 судді знаходяться в одному кабінеті. Мовляв, треба забезпечити нормальні роботи праці суддям для здійснення правосуддя.

Депутат Ігор Поліщук додав, що на Волині не найгірші судді, а іноді їм доводиться тулитися і ледь не на колінах приймати рішення. Тож він запропонував підтримати виділення.

Натомість Павло Данильчук закликав колег із Луцької міської ради не підтримувати проект рішення. «Адмінсуд уже використовував цю будівлю, яка була у них в оренді. Сьогодні ці приміщення – насправді унікальні для міста бомбосховища – повністю знищені», – наголосив депутат.

Окрім того, за словами депутата, йдеться про адмінсуд, який ухвалює ганебні рішення щодо апеляції колишніх правоохоронців, які не пройшли атестацію, нівелюючи думку громадськості

Однак слова депутата колег не переконали і нежитлове приміщення передали з балансу виконавчого комітету Луцької міської ради в оперативне управління Волинському окружному адміністративному суду.