Військові вручили медаль волинським благодійникам

Виконавчий директор БФ «Волинь-2014» Володимир Кривович від військових отримав пам’ятну медаль «За безкорисне служіння Батьківщині».

Про це повідомляє у регіональний медіа-центр Міноборони.

Керівник Волинського облвійськкомату Володимир Дриженков та представники військових колективів Луцького гарнізону завітали до Благодійного фонду «Волинь-2014». Військовослужбовці вручили грамоту та пам’ятну медаль «За безкорисне служіння Батьківщині» виконавчому директору фонду Володимиру Кривовичу.

«Коли українському війську вкрай необхідна була підтримка, як моральна, так і матеріальна, наші земляки без вагань взялися її надавати. Тому сьогодні із задоволенням вручаю цю нагороду за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності та безпеки держави, патріотичну громадянську позицію, організацію та поширення волонтерського руху, сприяння зміцненню обороноздатності і мобільної готовності військових формувань чудовій людині та громадянину», – говорить Дриженков.

Як розповів виконавчий директор «Благодійний фонд «Волинь-2014» Володимир Кривович, їх організація створена у вересні 2014 року для здійснення благодійної діяльності в інтересах України, підтримки тих, хто потребує піклування та захисту, а також допомоги у створенні громадянського суспільства. Одним з основних завдань є сприяння зміцненню обороноздатності і мобільної готовності військових формувань.

За період проведення АТО організація надавала допомогу як окремим бійцям, так і військовим частинам.

«На першому етапі, звичайно, допомагали бійцям української армії уніформою, взуттям, елементами екіпірування та спорядження. За кордоном закупляли засоби зв’язку, прицільні пристрої, інструменти, запчастини, автомобілі тощо. Згодом, окрім закупівель сконцентрувались на допомозі Луцькому військовому госпіталю ліками, долучились до ремонту будівлі лікувальної установи. Також, в пріоритеті всебічна допомога демобілізованим військовослужбовцям: реабілітація, сприяння у інтеграції в цивільне життя», – зазначив Кривович.