У Луцьку жінка вбила свого ґвалтівника

У Луцьку жінка потрапила на лаву підсудних через те, що забила до смерті чоловіка, який намагався її зґвалтувати.

Про це стало відомо з вироку Луцького міськрайонного суду, ‒ пише ВолиньPost.

Так, в матеріалах справи вказано, що ще в червні минулого року розлучена, безробітна та позбавлена батьківських прав лучанка випивала з друзями. Раптом до будинку, де відпочивала компанія людей, прийшов чоловік, якого жінка вже знала, оскільки він був товаришем її покійного чоловіка. П’яничка попросив жінку, аби та сходила разом із ним по горілку, мовляв, він себе дуже погано почуває.

Жінка погодилася і пішла з ним до його будинку. Проте щойно люди зайшли в сарай поблизу хати, чоловік штовхнув жінку на диван та почав зривати з неї одяг.

Нападник намагався зґвалтувати свою жертву, однак жінка почала опиратися та відбиватися. Кілька разів потерпіла гепнула ґвалтівника ногами в груди. Втім, він не відпускав її та продовжив домагатися. Проте жінка боролася до останнього. Вдаривши нахабу ще кілька разів ногами по тулубу, жінка таки змогла втекти.

Однак, від отриманих ушкоджень всього через півгодини ґвалтівник помер. Згодом стало відомо, що чоловік отримав травми у вигляді зламу грудної клітки та розриву печінки. За це жертву насильника притягнули до кримінальної відповідальності, а її дії кваліфікували як завдання тяжких тілесних ушкоджень.

І зрештою, Луцький міськрайонний суд призначив жінці покарання у вигляді 2 років обмеження волі.