У Луцьку хочуть дати кошти на добудову школи №27

Із бюджету Луцька пропонують виділити 5 мільйонів гривень для будівництва школи №27.

Про це стало відомо 26 квітня під час засідання бюджетної комісії міськради.

Нагадаємо, школу розпочали будувати у 2009 році та планували завершити у 2014-му, проте роботи й досі тривають.

На добудову не вистачає 79 мільйонів гривень. А з бюджету Луцька цьогоріч вже виділили 3 мільйони гривень на продовження будівельних робіт. Перший заступник міського голови Тарас Яковлев розповів, що кошторис будівництва школи №27 становить понад 90 мільйонів гривень. Залишковий кошторис – 79 мільйонів гривень.

Яковлев зазначив, що є сподівання, що цьогоріч виділять значну суму коштів із державної субвенції. Водночас будівництво треба законсервувати, а для цього як мінімум треба добудувати каркас та збудувати покрівлю. На це потрібно 8 мільйонів гривень.

Якщо ці кошти знайдуть, то генпідрядник «Житлобуд №2» продовжить будівництво. Водночас член комісії Тарас Шляхтич зазначив, що на будівництві не всюди є огорожа. Тож необхідно вернутися до будівельника та висловити заувагу. Яковлев погодився та запропонував здійснити візит на об’єкт та оглянути його.

У підсумку депутати підтримали ініціативу про виділення грошей на школу – члени бюджетної комісії проголосували «за». Надалі питання розглянуть на сесії міської ради.