Наливайченко став на захист Савіка Шустера

Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” став на захист студії Савіка Шустера, якого позбавили права працювати в Україні.

“Сьогодні журналісту, який має канадське громадянство, анулювали дозвіл на роботу. «Було б занадто просто вважати, що людина, яка персонально позбавила Савіка Шустера права на професію – чиновник київського центру зайнятості Дмитро Шульга”, – йдеться в заяві партії.

“Сьогодні, всі як один, маємо стати на захист свободи слова, на захист нашого права вільно мислити і говорити. Маємо розуміти, що сьогодні офшорники при владі намагаються цинічно залякати і витіснити з ефіру не просто відомого журналіста Савіка Шустера – вони самовпевнено прагнуть залякати і позбавити права на свободу слова кожного українця”, – так цей інцидент прокоментував лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Наливайченко нагадав: спецслужби одержали злочинні вказівки знайти все, що може кинути тінь на його ім’я. Переконаний, що жорстка реакція цивілізованого світу не забариться. До епітету офшорна, теперішня влада додала собі ще один: ворогів вільної преси, зазначив політик.

У свою чергу, керівник штабу громадсько-політичного руху «Справедливість» Руслан Колєсніков оголосив всеукраїнську мобілізацію: «Ми разом із нашими партнерами із більш ніж 157 громадських організацій та «Армією Гідності» оголошує мобілізацію! Ми вимагаємо у переляканих правдою владних офшорників негайно припинити тиск на єдиний народний телеканал в країні!».