Прес-секретар «Варти порядку» пояснив, що робив на митниці

Прес-секретар громадського формування “Варта порядку” Олександр Волянюк прокоментував свою присутність під час пікетування Волинської митниці, що в селі Римачі, Любомльського району.

Нагадаємо, вчора, 25-го квітня, протестувальники, які виступають проти керівника митниці Олександра Шавлака, перекрили рух транспорту на трасі Ковель-держкордон та вдерлися до будівлі митниці, – пише ВолиньPost.

Близько 20 невстановлених осіб, в капюшонах і балаклавах проникли в приміщення Волинської митниці. Чоловіки, пошкодивши двоє дверей, пройшли до кабінету керівника митниці.

Пізніше, у Волинських ЗМІ з’явилася інформація, що під час цих заворушень був присутній прес-секретар ГФ “Варта порядку” Олександр Волянюк.

Він підтвердив, що він був присутній під час подій на митниці, проте заявив, що представників “Варти порядку” там не було.

“Варта порядку” не виїжджала на митницю і не представляла там жодним чином нічиї інтереси. Я їздив туди, аби подивитися як відбувається ситуація не як прес-секретар “Варти порядку”, а просто як громадянин, як і інші мітингувальники”, – каже Волянюк.

Каже, що взагалі на митниці був вдруге. Проте на запитання чи були під час пікетування митниці люди, які входять до громадського формування “Варта порядку”, відповів ствердно.

“Декілька осіб було, але вони були як мої друзі. Просто були теж. – А скільки осіб? – Я їх не рахував. Але це не “Варта порядку”, – запевнив Олександр Волянюк.