Погром у Волинській митниці та слід «Варти порядку»

Журналістам вдалося зафіксувати факт присутності серед учасників мітингу біля митниці прес-секретаря “Варти порядку” Олександра Волянюка.

25 квітня невідомі особи в балаклавах вчинили погром в адмінприміщенні Волинської митниці. Вони виламали турнікети, побили двері та викрали документи з кабінету начальника, – йдеться в сюжеті Громадського. Волинь.

На час нападу виконувача обов’язків начальника митниці Олександра Шавлака на місці не було. Він перебував на митному переході «Ягодин».

ДИВИТИСЯ ВІДЕО: ВОЛИНСЬКА МИТНИЦЯ ПІСЛЯ НАПАДУ

Жертв немає. Єдиний постраждалий це представник поліції, що прибув на затримання зловмисників.

До слова, цього дня дорогу поблизу митниці блокували мітингувальники, які вже не перший тиждень вимагають відкликання Олександра Шавлака з керівної посади на Волинській митниці. Шавлак пов’язує напад на митницю із подіями щодо його відкликання з посади. Каже, що частина людей, яка мітингувала на дорогах, сіла в автобуси та направилася до приміщення митниці. Там, кількадесят осіб вчинили розбійний напад на державну будівлю.

Відомо, що автобуси із активістами були затримані на пості неподалік міста Любомль дорожно-патрульною службою та були згодом відпущені. Журналістам «Громадського.Волинь» вдалося зафіксувати момент затримання двох автобусів з активістами, які були помічені як на перекритті дороги, так і під час нападу на будівлю. Серед натовпу вдалося опізнати Олександра Волянюка, який публічно у Луцьку відомий як прес-секретар Громадського формування «Варта порядку».