Луцький суд арештував мільйонну контрабанду

Луцький міськрайонний суд арештував високоліквідні імпортні товари на 6,2 мільйона гривень, що ввозилися до України без сплати митних платежів.

Про це повідомляють волинські фіскали.

Незаконну схему ввезення промислової продукції з Європи без сплати податкових та митних платежів шляхом подрібнення партій на Волині викрила податкова міліція.

Наразі правоохоронці вже задокументували причетність низки осіб до діяльності цієї оборудки. Зокрема, у прикордонних районах встановили, що місцеві організатори систематично переміщували високоліквідні товари дрібнішими партіями, аби уникнути сплати податків.

У такий спосіб зловмисники «перекидали» через кордон автомобільні шини та диски, садово-огороднє приладдя, дитячі візки та велосипеди, комплектуючі запчастини до них, автозапчастини та інші товари для автомобілів.

Саме такий величезний асортимент промислової продукції, що користується попитом на внутрішньому ринку України, під час обшуків виявили оперативники та слідчі на складах у Володимирі-Волинському, що поблизу митного пункту пропуску «Устилуг».

На вилучений крам вартістю близько 6,2 мільйона гривень Луцький міськрайонний суд наклав арешт.