Волинь: під час штурму митниці побили поліцейського начальника

Під час протистояння біля приміщення Волинської митниці протестувальники заподіяли тілесні ушкодження начальнику відділу патрульної поліції Любомльського райвідділку.

Про це повідомили у волинській прокуратурі.

Прокурори нагадали, що за фактом інциденту розслідуються провадження відразу за трьома статтями Кримінального кодексу України.

Як уже відомо волинянам, сьогодні група невстановлених осіб захопила будівлю митниці у селі Римачі. При цьому вказані особи перешкоджали нормальній роботі органу державної влади, пошкодили вхідні двері приміщення, двері приймальні, а також зіпсували інше майно, яке знаходилося в адмінбудівлі.

Окрім того, вони завдали тілесних ушкоджень начальнику відділу патрульної поліції Любомльського відділу поліції ГУ Національної поліції у Волинській області, який здійснював превентивні заходи з охорони публічного порядку та безпеки, знаходячись в адмінприміщенні митниці.

«Наголосимо, такі дії є далеко не «мирними акціями протесту громадян», відтак особи, які беруть в них участь, мають бути свідомі, що за це передбачена кримінальна відповідальність», – заявили в прокуратурі.