Волинь: нового міністра енергетики переконуватимуть добудовати шахту

На Волинь приїде новий міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

Про це інформує Слово Волині.

Голова облдержадміністрації Володимир Гунчик повідомив сьогодні, 25 квітня, під час оперативної наради, що наразі готується візит міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика на Волинь. Високопосадовець відвідає Нововолинськ та ознайомиться із станом вугільної галузі краю.

Очільник області наголосив на тому, що керівництво ДП «Волиньвугілля» повинно повернутись до створення програми розвитку галузі та знову розглянути питання залучення інвесторів, які вже побували в регіоні.

«Ми повинні доповісти державі про те, що в нас є величезний ресурс на базі шахти №10. Якщо підтягнути ресурс, інвесторів, то на шахті можна зробити не просто копальню, а цілісний енергетичний центр, де перероблялося б вугілля, а від переробки можна було б отримувати електроенергію і таким чином зняти постійне проблемне питання «Що робити з 10 шахтою,куди дівати вугілля та які перспективи розвитку вугільного басейну?» – підкреслив посадовець.

Гунчик також попросив профільного міністра «не слухати радників та порадників», які переконують, що на розбудову шахти №10 потрібно півтора мільярда гривень.

«Ніяких півтора мільярда там вкладати не потрібно, достатньо вкласти 700-800 мільйонів, а далі шахта повинна сама на себе заробляти, добудовувати другу і третю лави», – додав губернатор.