У Луцьку продовжать допомагати невиліковній малечі

Виїзна бригада паліативної допомоги «Хоспіс вдома» продовжуватиме свою роботу у Луцьку та районі за кошти благодійного фонду «СТОПРАК».

Про це йшлося 25 квітня під час круглого столу в управлінні охорони здоров’я ОДА, – пише інформаційне агентство Волинські Новини.

У Луцьку – близько 350 дітей, які хворіють на невиліковні захворювання, проте спеціалізованої програми допомоги для них не існує. Ці діти та їх родини, перебуваючи вдома, залишені практично сам на сам зі своїми проблемами та потребами.

З липня 2015 року команда виїзної бригади паліативної допомоги «Хоспіс вдома» активно відвідує сім`ї в яких перебувають діти з особливими потребами. Лікар, медсестра та психолог працюють згідно графіка погодженого батьками дитини та щоденно здійснюють виїзні обстеження.

Президент БФ «СТОПРАК» Марія Адамчук розповіла про подальші плани щодо фінансування.

«Уже багато років ми активно співпрацюємо з МФ «Відродження» і безмежно вдячні їм за підтримку. Наша робота з виїзною бригадою «Хоспіс вдома» дає результати і досить непогані. Коли ти бачиш, що є багато хворих, які потребують паліативної допомоги, то розумієш, що ти не можеш лишитись осторонь і нічого для цього не робити. Тому надалі бригада продовжить свою роботу за кошти БФ «СТОПРАК». Також вже потрохи будемо допомагати не лише діткам, а й дорослим. Великі надії покладаємо, що підтримка буде і зі сторони місцевої влади», – розказала вона.

Під час круглого столу лікарі виїзної бригади розповіли, що сім`ям, які вони відвідують, просто необхідна моральна, психологічна та соціальна підтримка і наголосили на тому, що після їхніх візитів помітні значні зміни.