Савченко написала листа Порошенку

Ukrainian army pilot Nadezhda (Nadia) Savchenko holds a sign inside a defendants' cage as she attends a hearing at the Basmanny district court in Moscow February 10, 2015. A Moscow court extended on Tuesday the detention of Nadezhda Savchenko, a Ukrainian army pilot being held on charges of aiding the killing of two Russian journalists in east Ukraine last year. The sign reads, "I was born Ukrainian, and I die Ukrainian". REUTERS/Maxim Zmeyev (RUSSIA - Tags: CRIME LAW POLITICS CONFLICT)

Адвокат народного депутата і льотчиці Надії Савченко Марк Фейгін везе президентові Петру Порошенку листа від неї.

Про це заявив Фейгін, – повідомляє Українська правда.

“Везу листа від Надії президентові Порошенку. Але спочатку передам його Вірі Савченко. А далі вже вона розпоряджатиметься”, – сказав адвокат.

Також він додав, що є ще кілька адресатів, зокрема “дівчина з українського МЗС”, яка багато працює у справі Савченко, а також євродепутат від Литви Пятрас Ауштрявічус – керівник неформальної групи друзів України в Європарламенті.

Адвокат уточнив, що приїде в Київ у середу, де пробуде до п’ятниці.

Як відомо, 22 березня, Донецький міський суд Ростовської області засудив Савченко до 22 років в’язниці.

Порошенко вже кілька разів заявляв про досягнення домовленостей з Путіним про повернення Савченко додому. Можливо, вона буде обміняна на російських ГРУшників Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, засуджених в Україні до 15 років в’язниці.