«Ніч у Луцькому замку» відновлює нова команда

Мистецьке дійство «Ніч у Луцькому замку» повертається до обласного центру Волині після дворічної перерви. Його організовуватиме колектив театру-студії «Гармидер».

Про це вони розповіли 25 квітня.

За словами заступника міського голови Юрія Моклиці, 2 роки захід не влаштовували через війну та економічні труднощі. Нині ж знайшовся спонсор для дійства – депутат Луцької міської ради і підприємець Андрій Покровський.

Тож за організацію «Ночі у Луцькому замку-2016» взялася нова команда, яка ставить за мету перетворити його в комерційне дійство. Традиційно їх підтримає Луцька міська рада.

За наповнення програми відповідатиме керівниця «Гармидеру» Руслана Порицька, її колега Алла Доманька займеться технічним аспектом заходу.

За словами Порицької, темою «Ночі у Луцькому замку-2016» буде «фантастична казка», в межах якої замок наповнять казковими істотами, а саме дійство балансуватиме на межі реального та вигаданого. Під час заходу діятимуть тематичні фотозони, ярмарок майстрів, будуть виступи театрів, виконавців і музичних гуртів, влаштують частування та майстер-класи.

Опівночі у замку розпочнеться мистецьке шоу, яке символізуватиме перехід у майбутнє. Родзинкою свята буде створення учасниками спільної інсталяції казкової істоти.

Андрій Покровський пояснив, що вирішив підтримати відновлення дійства, бо воно є візитівкою міста. Він вважає, що фестиваль має бути самоокупним та не залежати від спонсорів або волі міської ради.

Квитки на «Ніч у Луцькому замку» продаватимуть до 2 липня. Їх стартова ціна становитиме приблизно 200 гривень, але з наближеннями дати дійства квитки дорожчатимуть.