На Волині викрили митну оборудку на понад 5 мільйонів

На Волині митники викрили факт ухилення від сплати 5,2 мільйона гривень митних платежів.

Про це повідомляють волинські фіскали.

Директор луцького ТзОВ неодноразово надавав митному брокеру неправдиві відомості, необхідні для визначення митної вартості товару. Тобто, по суті надавав митникам недостовірні дані для розмитнення понад двадцяти партій текстильного килимового покриття. Таким чином він мінімізував сплату 5,2 мільйона гривень митних платежів.

Зокрема під час імпорту килимового покриття та його рекламних зразків підприємливий лучанин задекларував загальну вартість ввезеного товару на 466,5 тисячі доларів. Під час митного оформлення товару було сплачено митні платежі на 2 мільйони гривень.

Однак, офіційна відповідь від турецьких митників та додані товарно-супровідні документи вказували на значно більші обсяги ввезеної продукції. Насправді волинське ТзОВ імпортувало товару на понад 1,6 мільйона доларів. А це означає, що під час митного оформлення килимового покриття треба було сплатити понад 7,2 мільйона гривень митних платежів.

Отож, бізнесмен ухилився від сплати митних платежів на 5,2 мільйона гривень. Остаточне рішення у цій справі ухвалюватиме Любомльський районний суд.