Мітингувальники перекрили дорогу до «Ягодина»

У селі Римачі Любомльського району на митному посту «Волинь центральний» зібралося понад 400 мітингувальників.

Вони перекрили проїжджу частину, ходять по пішохідному переходу, утворився затор із фур, протяжністю понад кілометр, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, на Волинській митниці уже понад три тижні триває безстрокова акція. Її організували громадські активісти та місцеві підприємці. Їхні головні вимоги – звільнення виконувача обов’язків начальника Волинської митниці Олександра Шавлака, в жодному разі не призначення його на вакантну посаду, припинення призначення очільниками Волинської митниці керівників-«гастролерів».

Як пояснив голова Громадської організації «Волинські патріоти» Володимир Красуля, активісти 20 день беруть участь в мирній акції і досі їх ніхто не почув.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО БЛОКУВАННЯ МИТНИЦІ

«Раніше ми зверталися до голови фіскальної служби Романа Насірова з тим, щоб він звільнив свого ставленика Шавлака. І все марно. Жодної реакції. Тепер ми звертаємося до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Президента України Петра Порошенка, щоб вони відреагували. Якщо голос півтисячного зібрання це – не аргумент, тоді такі керівники і не мають права обіймати свої посади. Ми вимагаємо у Володимира Гройсмана звільнити Насірова», – каже Володимир Красуля.

7w 8w