Головний патрульний Луцька виховував важких підлітків

Під час зустрічі з учнями Луцької вечірньої школи начальник Управління патрульної поліції у Луцьку Олександр Вовченко поділився життєвим досвідом та закликав підлітків задуматися про своє майбутнє ще з молодих літ.

Розмовляли патрульні з «важкими підлітками» 25 квітня, – інформує Район. Луцьк.

Олександр Вовченко наголосив, що у кожного в житті складаються певні обставини, але це не дає права звинувачувати у всьому батьків і робити необдумані кроки.

«Трохи розкажу вам про свій вибір в житті. Я зростав у складному середовищі, де потрібно було виживати. В 13 років також пішов на роботу – виносив сміття після будівельних робіт. Мені довелося це робити не через те, що мої батьки алкоголіки чи ще якісь «неправильні». Батько все життя пропрацював на фермі, а мати в дитячому будинку», – поділився Вовченко.

За словами Олександра Вовченка, від села, в якому він виріс, не їздив транспорт до школи. Відповідно йому доводилося ходити сім кілометрів пішки в один бік. О 15:00 заняття в школі закінчувалися, а через 15 хвилин уже починалося тренування, яке тривало до 18:00. Тож ще в юному віці доводилося, незважаючи на погодні умови, ввечері, через поля добиратися на тренування і назад.

Попри це, за словами начальника, уже в 16 років він став кандидатом у майстри спорту з вільної боротьби, а у 18 він міг вільно розмовляти англійською мовою.

Досягнути своєї мети, каже Вовченко, йому вдалося не через постійний контроль батьків, які не мали на це багато часу, а за власною ініціативою.

«У мене зараз є маленький син, і я знаю, що його майбутнє буде забезпечене. Принаймні, він виросте освіченою і вихованою людиною. Нині ви хочете показати себе серед своїх однолітків «крутими», а що буде через п’ять років? Серед моїх 17-ти однолітків, з якими ми росли в одній компанії, семеро уже на тому світі, ще восьмеро сидять у в’язниці. А хлопці лише хотіли показати, що вони «круті» і багато чого вміють», – зауважив Олександр Вовченко.