Головний надзвичайник Волині розповів, як начальство вимагало з нього гроші

Начальник Головного управління ДСНС у Волинській області Володимир Грушовінчук  розповів про фінансові вимагання колишнім головою Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергієм Бочковським і його заступником Василем Стоєцьким.

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Українські Новини.

Таку інформацію він оприлюднив на судовому засіданні, де був допитаний як потерпілий.За його словами, про те, що необхідно щомісяця висилати зазначену суму Грушовінчуку повідомив Стоєцький. Потерпілий зазначив, що Стоєцький не повідомив, що гроші призначалися для Бочковського, але Грушовінчук вважає, що екс-глава ДСНС знав про це.

Грушовінчук підкреслив, що відмовився виплачувати гроші керівництву ДСНС, через що голові Волинської обласної державної адміністрації було зроблено подання про його звільнення. За словами потерпілого, губернатор Волинської області відмовився його звільнити.

Нагадаємо, 2 листопада Міністерство внутрішніх справ передало до суду обвинувальний акт проти Бочковського і Стоєцького.

25 березня 2015 року Бочковський і Стоєцький були затримані на засіданні Кабінету Міністрів через підозри в корупції. 28 березня підозрювані були арештовані судом, але через 4 дні вийшли під заставу 1,82 мільйона гривень кожен.