У Луцьку збирали пасхальний кошик для бійців

На Театральному майдані відбулася акція «Подаруй бійцям свято».

Організатори акції «Автомайдан України, Луцьк», «Центр допомоги учасникам АТО у Волинській області», «Волинь SOS» 24 квітня запрошували лучан приєднатись до творення пасхальних подарунків.

Окрім збору подарунків, всі охочі могли розмалювати дерев’яні обереги у формі писанок.

Волонтер Олексій Кушнєр повідомив на своїй сторінці у Facebook про продовження акції: «У нас дні Пасхальних свят завжди асоціюються з домашнім затишком: велика сім’я за столом, писанки, ковбаси, паска. На жаль, захисники Вітчизни мусять нести службу і боронити наш спокій далеко від дому та рідних.  Давайте спільними зусиллями влаштуємо для них свято з родинним затишком. Приносьте ковбасу, крашанки, випічку, солодощі, пасхальні дарунки на театральний майдан. Ви можете долучитись до збору Пасхальних подарунків протягом цього тижня на пункті збору, або зателефонувати за тел: 0633691182, 0977728790 – Олексій. Зібрані дарунки на другий день Пасхи поїдуть нашим захисникам на Схід».

Акція триватиме 1 та 2 травня на Театральному майдані. Охочі також можуть телефонувати до волонтера та домовлятись про передачу смаколиків.