У Луцьку хочуть відновити Ратушу

У рамках проекту «COMUS» у Луцьку планують ревіталізувати старовинну площу Ринок, зокрема відновити міську Ратушу.

Про це повідомляє міськрада.

Під час робочої зустрічі у рамках реалізації у Луцьку проекту “Урбаністичні стратегії в історичних містах, скеровані громадою” (COMUS) національний проектний офіцер Олександр Буценко розповів, що у травні відбудеться зустріч у Молдові за участю представників Ради Європи, проектних офіцерів, національних та місцевих координаторів проекту, де має відбутися презентація проекту Керівного плану Луцька.

Пізніше цей план презентуватиметься у Києві перед представниками міністерств і відомств з метою отримання практичної підтримки для реалізації проектних завдань, зокрема, виділення коштів для цих цілей з державного бюджету.

Учасники зустрічі у Луцьку обговорили напрацьовані проектні ідеї та основні тези проекту Керівного плану COMUS у Луцьку, які озвучила проектний менеджер, начальник управління культури Тетяна Гнатів. Серед них – ревіталізація площі Ринок, що передбачає:

  • відтворення міської ратуші в будинку на вулиці Данила Галицького, 1а. Створення у цій будівлі сучасного інтерактивного музею міста.
  • створення Центру міжкультурного діалогу в будинку на вулиці Драгоманова, 1.
  • реконструкція площі Ринок.