У Луцьку чемпіонатом із самбо вшанували Героя Сергія Гулюка

У Луцьку розпочався чемпіонат Державної прикордонної служби із самбо, присвячений пам’яті загиблого під час виконання службового обов’язку в зоні проведення АТО молодшого сержанта Сергія Гулюка.

Понад 100 прикордонників-самбістів з усієї України змагалися за звання найкращих у цьому виді спорту, вшановуючи в такий спосіб пам’ять героя, – повідомив начальник прес-служби Луцького прикордонного загону Олег Личковський.

Свої команди на турнір надіслали низка підрозділів прикордонної служби. За рівнем змагань та цікавості поєдинків чемпіонат можна зарахувати до міжнародного, адже серед учасників – багато титулованих спортсменів. Три майстри спорту міжнародного класу, 6 майстрів спорту України та тринадцять кандидатів у майстри спорту. Разом із тим, на татамі вийшли випробувати свої сили початківці та професіонали, небайдужі до практичного застосування самбо у повсякденній службі.

Під час відкриття Чемпіонату не забули вшанували загиблих побратимів. До речі, із 100 учасників 43 пройшли випробування у зоні АТО. Хвилиною скорботи, під барабан, з низько схиленими головами, присутні віддали шану полеглим.

Завтра, 23 квітня, будуть проведені фінальні поєдинки та нагородження переможців Чемпіонату.