Шавлак не прийшов на слухання, але написав учасникам листа

В овальному залі Волинської обласної ради відбулися публічні громадські кадрові слухання щодо кандидата на заміщення вакантної посади начальника Волинської митниці Державної фіскальної служби.

22 квітня в обласній раді відбулося засідання Громадської ради, де обговорювалося призначення в.о. начальника Волинської митниці.

Виконувач обов’язків керівника Волинської митниці Олександр Шавлак не прийшов на зустріч. Мотивував відмову листом, де вказав на складну ситуацію на митниці і неможливість прибути. Також попрохав надати йому документи, які регулюють діяльність Громадської ради при ОДА.

Такі дії частиною членів ради були розцінені як “знущання” над громадськістю. Невдоволення висловлювали також через ігнорування Шавлаком засідання Ради Безпеки області, на яку 22 квітня його запросили.

Зауважимо, що таку позицію розділяли не всі присутні. Висловлювалися про неможливість обговорення людини за її відсутності. “Махати булавою не потрібно відразу. Потрібно спочатку вислухати, а потім приймати якісь рішення”, – казали вони.

Тож засідання завершилося безрезультативно.

Нагадаємо, з початку квітня Шавлак виконує обов’язки начальника митниці. Його призначення викликалося спротив, зокрема, під митницею відбувається безстрокове пікетування, серед учасників якого працівники ЗМІ виявили “тітушок”.