Луцьк: відбулися змагання з плавання у пам’ять про Героя Дениса Чабанчука

У Луцьку відбулися перші змагання з плавання у пам’ять про загиблого під  Дебальцевим Дениса Чабанчука.

Про це інформує День.

У спеціалізовану дитячо-юнацьку спортивну школу олімпійського резерву Денис Чабанчук ходив сім років.  Під час навчання входив до складу збірної команди міста та області. Переможець та призер першостей Волинської області, міста Луцька, першостей ДЮСШ, міжнародних турнірів з плавання серед юнаків та юніорів у 2005 – 2007 роках на дистанціях 100, 200 та 400 метрів комплексне плавання. У 2013 році  закінчив Академію сухопутних військ.

Остання посада – командир взводу снайперів 15 окремого гірсько-піхотного батальйону 128-ої окремої гірсько-піхотної бригади. У вересні цього року йому б виповнилося тільки 24 роки. Загинув 17 лютого 2015 року під час передислокації військ з Дебальцевого.

Машина, в якій перебував Денис, наїхала на міну поблизу села Калинівка (Артемівський район) та залишилася на підконтрольній бойовикам території. Поранений Денис замерз без допомоги. Опісля бойовики  надіслали родичам відео, на якому Денис був вже мертвий. Лише у березні вдалося забрати тіло 22-річного захисника. Поховали хлопця на Алеї Почесних поховань у селі Гаразджа.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений посмертно орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.