Луцьк: переможець тендеру постійно наймає субпідрядника

Переможець тендеру на озеленення Луцька не має потужностей, щоб самостійно виконати роботи і наймає субпідрядника.

Цікаво, що субпідрядником стане комунальне підприємство, яке програло тендер, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

Під час сесії Луцької міськради депутат Ігор Поліщук озвучив запит щодо озеленення міста. Зокрема, він поцікавився, чи вже були проведені конкурсні торги на проведення робіт з озеленення міста і хто є переможцем.

З відповіді, яка надійшла депутату за підписом Луцького міського голови Миколи Романюка, стало відомо, що переможцем визначено ТзОВ «М.Ж.К.».

А учасниками конкурсних торгів на закупівлю послуг щодо благоустрою території були комунальне підприємство «Парки та сквери міста Луцька» та ТзОВ «М.Ж.К.».

Відповідно до укладеного 15 березня договору, виконавець, тобто ТзОВ «М.Ж.К.», повинен надати передбачені договором послуги, у разі відсутності машин, механізмів або їх недостатньої кількості для одночасного виконання робіт в масштабах одноразового замовлення, залучати третіх осіб (субпідрядників), які мають власну техніку з відповідними дозволами на їх використання, та власні матеріали для забезпечення виконання замовлення, якість яких відповідає умовам документації.

Цікаво, що у зв’язку з цим 16 березня товариство «М.Ж.К.» уклало договір субпідряду з тим же комунальним підприємством «Парки та сквери міста Луцька».

Договір субпідряду укладений на суму 6,491 мільйона гривень (саме стільки дістанеться комунальному підприємству), причому загальна сума договору становить 8,334 мільйона гривень.