Гунчик знову покритикував військову прокуратуру

Ряд зауважень до роботи військової прокуратури озвучив голова Волинської ОДА Володимир Гунчик.

Про це повідомила прес-служба ОДА.

На думку Гунчика, відомство безсистемно працює з військовими, проти яких порушено справи. А все тому, що досі не притягнуто до відповідальності жодного з командирів, тоді як рядовий склад зазнає митарств.

«Я постійно спілкуюся з атовцями, з тими, хто був на Сході, і не можу відповісти на їхні цілком справедливі запитання: чому жодного разу не порушили справу проти командирів? Тому моя позиція: реально підходити до речей. Так, є дезертири, які самовільно залишили військову частину. Їх – до відповідальності, як і передбачено законом. Але є хлопці, які повернулися і їм сказано було: їдьте по домівках і чекайте сигналу. Нехай усно, але ж сказано. То чого їх тягати? Таких, що двічі поранені?… Як голова ради оборони вимагаю змінити підходи», – шпетив прокурорів Гунчик.

Голова ОДА додав, що така ситуація вкрай негативно позначається на авторитеті та іміджі українського військового.

«Усі знають про синдром 51-ї бригади, але так мало говорять, що 14-та – одне з кращих військових з’єднань в Україні. Маємо докласти максимум зусиль, аби синдром 51 бригади трансформувався у визнання 14-ї», -заявив Володимир Гунчик.