У мерії Луцька розповіли, які вулиці й двори ремонтуватимуть

Протягом восьми місяців 2016 року міська рада Луцька планує відкрити медичну амбулаторію та провести ремонт дорожнього-покриття і тротуарів на більш як 50 вулицях.

Про це йдеться у звіті за перший квартал, який надіслала прес-служба міської ради.

Так, у мерії планують ремонт вулично-дорожньої мережі на таких об’єктах:

облаштування щебеневого покриття:

Балакірєва, Балківська, Берестова, Весела, Дачна, Крушельницької, Лисенка (від Городецької до Сєченова), Лопатіна, Марка Вовчка, Нікішева за Автодором, Новочерчицька (праворуч від буд. 29 а), Олега Ольжича, Рєпіна, Рильського, Руданського, Селищна (зліва), Сєченова, Сосюри, Степова від вул Володимирської, Туполева, Християнська, Шота Руставелі

облаштування асфальтобетонного покриття:

Андрія Марцинюка, Бойка, Воровського, Героїв Крут, Грабовського вздовж ДНЗ № 22 та ДНЗ № 23, Грекова, Даньшина, Князів Острозьких, Корольова, Липинського-А.Кримського, Нікішева, Паторжинського, Підгаєцька, Польова, Ранкова, Сапалаївська, Сковороди, Словацького, Сосюри, Софії Ковалевської, Ставки, Тарасова, заїзд до ЗОШ №19 з вул.Ветеранів, заїзд з пр.Відродження до гімназії №18 та ДНЗ №35, пр.Соборності, проїзд від буд. №10 на вул. Шота Руставелі до НВК ЗОШ № 20, проїзд від вул.Івана Франка, 44в до вул.Винниченка, проїзд з вул. Кравчука до вул. Федорова, 4 Д

облаштування бруківкою:

Богдана Хмельницького, Замкова, Кафедральна, Кривий Вал, Лесі Українки, Плитниця, пішохідна доріжка від пр.Перемоги до пр.Грушевського, тротуари на пр.-тах Відродження, Молоді,  Соборності, на бульв. Дружби народів, 3, 7, 13а, 15, та Дружби народів, 8, 8а, на вул. Ветеранів від вул. В’ячеслава Чорновола (права сторона).

 

Також у планах муніципалітету до кінця року:

 • Відкриття нової медичної амбулаторії сімейного типу на вул. Рівненська.
 • Розширення та модернізація амбулаторії на вул. Бенделіані.
 • Розробка проекту з розширення  приймального відділення в Луцькій міській клінічній лікарні з метою забезпечення належних умов для пацієнтів.
 • Продовження будівництва школи № 27 у 55-му мікрорайоні міста (школа та басейн).
 • Відновлення роботи ДНЗ  на 150 місць на вул. Декабристів, 23.
 • Відкриття додаткових груп у ДНЗ №№ 1, 6, 28.
 • Здійснення за рахунок  коштів Європейського банку реконструкції та розвитку комплексної реконструкції системи теплопостачання в місті, що передбачає встановлення  індивідуальних теплових пунктів  в житлових будинках, ліквідацію підвальних котелень, реконструкцію котельного та насосного обладнання,  впровадження додаткових потужностей на альтернативних джерелах енергії.
 • Здійснення термомодернізації та облаштування індивідуальними тепловими пунктами  вісім  закладів бюджетної сфери.

 

 

Крім того в планах мерії комплексна реконструкція 40-ка прибудинкових територій з проведенням робіт з відновлення асфальтного покриття, дворового освітлення, встановлення дитячих ігрових та спортивних майданчиків:

Бенделіані, 1 — Дружби народів, 5; В.Чорновола, 2, 2 а, 2 б, 2 в — Липинського, 15; Вавілова, 5; Ветеранів, 17, 19; Винниченка, 23, 25, 27а, 29, 31; Володимирська, 103; Володимирська, 111; Генерала Шухевича, 2, 4, 6; Гетьмана Мазепи, 49; Гнідавська, 63, 63б, 65; Гордіюк, 27, 31, 33а; Гордіюк, 29, 33, 35; Гордіюк, 4, 4а, 8; Дубнівська, 34; Захарова, 12, 14; Конякіна, 12, 12а, 12б; Кравчука, 28; Кравчука, 4, 12; Львівська, 61, 61а, 61б; Львівська, 63, 63а, 63б; Миру, 2, 4; Писаревського, 9,11; Польова, 1, 3; Потебні, 52а; Степана Бандери, 11, 13;  Степана Бандери, 18, 20, 22; Стрілецька, 31-35; Шевченка, 37, 37а; Київський майдан, 11, 13; Відродження, 12, 14 — Гетьмана Сагайдачного, 29; Відродження, 18 — Січова, 1; Відродження, 20; Волі, 22; Волі, 37, 39, 39а; Волі, 43, 45; Грушевського, 16, 18; Грушевського, 23, 25; Соборності, 20, 24; Соборності, 30; Соборності, 32, 32а, 32б.

 

Реконструкція вулиці Лесі Українки, яка передбачає облаштування бруківкою, капітальний ремонт фасадів, модернізацію системи освітлення та проведення загального благоустрою.

ЧИТАТИ, ЯКОЮ ХОЧУТЬ ЗРОБИЛИ ВУЛИЦЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

 

Ще одна група запланованих заходів: 

 • Продовження реконструкції проспекту Волі від вул.Шопена до Київського майдану.
 • Капітальна реконструкція мостів та шляхопроводів на вул. Рівненська, Гордіюк та Шевченка.
 • Облаштування велодоріжок на вул. Станісловського, Гнідавська, Данила Галицького, пр-тах Відродження, Молоді, Соборності, Перемоги (друга черга).
 • Будівництво дитячих та спортивних майданчиків.
 • Фінансування програм з підтримки ініціатив мешканців з реконструкції та утеплення багатоквартирних житлових будинків.
 • Збільшення кількості рухомого складу тролейбусів з 45-ти до 60-ти.
 • Введення в експлуатацію нового обладнання на станції знезалізнення “Луцькводоканалу” для підвищення якості питної води.
 • Облаштування спеціалізованим освітленням 50-ти пішохідних переходів.
 • Будівництво мереж зовнішнього освітлення на вулицях Ветеранів, В’ячеслава Чорновола, Селищна.
 • Реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на вул.: Набережна, Карпенка-Карого, Дружби народів, Туполєва, Далека, Крушельницької, Чернишевського, Гордіюк, Даньшина (ДЕПО), Потебні (від Гнідаської до Львівської), меморіальному комплексі “Вічна слава”, демонтаж святкової ілюмінації на просп. Волі, Грушевського, Перемоги.
 • Реконструкцію мереж зовнішнього освітлення на пішоходних переходах на вул.: Володимирська, 3, 57а, 99; Ківерцівська, 2, Набережна-Шевченка, Стрілецька, 15, Шевченка, 20, Конякіна (ДАІ), просп. Відродження, 2, 8, 55; Карпенка-Карого; Дубнівська; Рівненська (район “Луцькпластмас”); Чорновола (район дитячої поліклініки).
 • Будівництво світлофорного об’єкта на вул. Чернишевського-Ковельська та капітальний ремонт — на вул.Паркова — пр.Волі.
 • Облаштування 20 критих зупинок громадського транспорту.
 • Продовження реконструкції центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки.
 • Реставрація вежі Чорторийських, що у Старому місті, з подальшим відкриттям там музею лицарства.
 • Дослідження та початок відновлення Луцького підземелля у Старому місті.
 • Створення Центру міжкультурного діалогу на вул. Драгоманова, 1.
 • Розробка проектної документації з реставрації пам’яток та відновлення історичної забудови міста у рамках пілотного проекту Ради Європи та Європейського Союзу “COMUS”.

 

Також у міській раді кажуть, що в першому кварталі провели такі роботи:

Здійснено капітальний ремонт вулиць Вахтангова, Волинська, Гетьмана Дорошенка, Зв’язківців, тротуару на вулиці Івана Кожедуба в районі ДНЗ № 18

Завершено капітальний ремонт прибудинкових територій на бульварі Дружби народів, 13, вулицях Бенделіані, 1 а; 3 а, Володимирській, 95, 95а, 96;  97, 99, проспекті Соборності, 12;  14; 16.

П’ятнадцять вулиць та провулків відсипані білощебеневим покриттям:

Вишенського, Балакірєва, Західна, Зелена, Колгоспна, Садова, пров.Садовий, Симиренка, Стефаника, Балківська, Лисенка, Сєченова, з’їзд з вулиці Стефаника на Володимирську, перехрестя Симиренка і Стефаника, перехрестя Рєпіна і Садової

Облаштовані новими світлодіодними світильниками вулиці Глушець, Паркова, Словацького, проспект Волі частково (до вулиці Шопена)

Встановлене зовнішнє освітлення на вулиці Новочерчицька. Капітально відремонтовано освітлення на вулиці Івана Франка

Завершено реконструкцію світлофорних об’єктів із встановленням нових світлофорів на перехрестях вулиць Ковельська — Глінки та проспекту Волі — вулиці Паркова

Освітлено 18 пішоходних переходів на проспекті Волі та вулиці Конякіна

Введено в експлуатацію після капітального ремонту плавальний басейн ЗОШ № 20

Зроблено капітальний ремонт харчоблоків ДНЗ №№ 31 і 17

Виконано гідрохімічне очищення системи опалення у ДНЗ №№ 5, 8, 18, 7,30

Придбано і встановлено кардіодатчик для апарата УЗД у КЗ “Луцька міська дитяча поліклініка”

Здійснено капітальний ремонт 4-го поверху приміщення жіночої консультації у КЗ “Луцький клінічний пологовий будинок”

Здійснено ремонти клубів за місцем проживання “Атлет” та  “Юність”

Здійснено інвентаризацію спортивних майданчиків у дворах міста, складено план дій з їх відновлення

Розроблено робочий проект Схеми зонування території центрального парку культури та відпочинку імені Лесі Українки; технічне завдання на проектування спортивної зони та нову схему розміщення тимчасових споруд у парку

Завершено укріплення житлового будинку на проспекті Соборності, 33

Придбано сміттєвоз марки  Mercedes, який забезпечує якісніший збір сміття у місті

Вивезено чотири тонни відпрацьованих батерейок, збір яких було започатковано два роки тому

Зариблено ставок на вулиці Теремнівській

Уперше за 19 років ліквідована заборгованість із заробітної плати на Луцькому підприємстві  електротранспорту

Активізовано партнерські контакти між містами Луцьк та Брест (Республіка Білорусь) у сфері житлово-комунального господарства, екології та спорту з метою обміну досвідом у цих сферах та залучення грантових коштів

 

Для реалізації повноважень у зв’язку з децентралізацією влади у Луцькій  міській раді створено чотири відділи:

державного архітектурно-будівельного контролю;

реєстрації бізнесу та дозвільних процедур;

державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

ведення Реєстру територіальної громади.

 

 

 

 

Станом на 22 квітня пропрацьовано та підписано відповідні документи для залучення до бюджету розвитку  міста іноземних інвестицій:

 

 

2222