Волинь: Укрпошта заплатить 200 тисяч «знайомій» фірмі

Волинська дирекція Укрпошти заплатить понад 200 тисяч фірмі, яка регулярно виграє тендери з 2010-го року.

Про повідомляє Четверта влада з посиланням на Вісник державних закупівель.

Очікувана вартість закупівлі становила 286 334 гривень. Номер оголошення – 041839, номер бюлетеня – 30 (15.02.2016) від 15.02.2016.

На конкурс надійшло лише дві пропозиції:

– ТОВ «РЕММИГЕН» – 231 327,00 гривень;
– ПП НВП «Еталон-Луцьк» – 210 578,94 гривень.

Переможцем конкурсу стало ПП «Еталон-Луцьк». Про це йдеться у Звіті про проведення закупівлі.

Ця фірма вже не вперше виграє такі конкурси на волинській Укрпошті. «Четверта влада» писала про перемоги цього підприємства у тендерах – тодішній начальник відділення Ярослав Кравчук не бачив нічого поганого в тому, що фірма його підлеглої виграє тендери.  Адже засновником «Еталон-Луцьк» була начальник контрольно-ревізійного відділу Валентина Козодой.

Нині засновником ПП «Еталон-Луцьк» є Козодой Юрій Віталійович. Він каже, що Валентина Козодой є його родичкою, але вона, мовляв, не допомагає вигравати тендери. Пан Юрій стверджує, що запорукою успіху у тендерах є хороші умови обслуговування, які надає його підприємство.

Начальник Центру інформаційних технологій Волинської «Укрпошти» Віталій Гнатюк каже, що в кількарічних перемогах однієї фірми немає якоїсь закономірності. Просто фірма пропонує кращі умови обслуговування.

До слова, минулого року «Еталон Луцьк» теж було у числі переможців конкурсу – про це повідомляється у Звіті про проведену закупівлю.