Волинь: хочуть і далі робити дороги за гроші від митників

Наступного року на Волині хочуть продовжити дорожній експеримент і надалі ремонтувати автомагістралі державного значення за рахунок коштів митниці.

Про це стало відомо сьогодні, 21 квітня, під час засідання колегії Волинської ОДА, – пише Слово Волині.

Губернатор Володимир Гунчик розповів присутнім про результати чергового відрядження до столиці. З його слів, вчора прем’єр проводив нараду, на якій обговорювали питання стану автомобільних доріг. Зокрема, Міністерствам фінансів, інфраструктури, Укравтодору доручено підготувати програму ремонту доріг та подати її на розгляд Кабміну.

«Чому для нас це важливо? Ми проводимо експеримент, який дозволяє 50% коштів, отриманих від перевиконання надходжень по митниці, використовувати на ремонт дороги «Луцьк-Львів». Спілкуючись з представниками Мінрегіонбуду, голова ОДА вніс пропозицію продовжити експеримент на 2017 рік і не лише виконати роботи на дорозі «Луцьк-Львів», а й провести капремонт транзитних автомагістралей державного значення», – пояснює Гунчик.

Посадовець зауважив, що за рахунок коштів митниці наступного року можна було б відремонтувати також дороги «Рівне-Луцьк», «Володимир-Волинський – Устилуг», «Ковель-Ягодин», а також автошлях, який веде від Ковеля до кордону з Білорусією.

Нагадаємо, що за півроку на ремонт дороги «Луцьк-Львів» Волинська митниця спрямувала більше 200 мільйонів гривень.