Волинь: екс-депутату сільради пробачили «махінації» з земелею

На Ковельщині суд звільнив екс-депутата сільської ради від адмінвідповідальності за те, що вона посприяла своєму сину у вирішенні земельного питання.

Про це інформує Кowel.com.ua.

Депутата Дубівської сільської ради шостого скликання Ольгу Воронцову місцева прокуратура хотіла притягнути до адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

За даними прокуратури, на засіданні сесії сільської ради у травні 2015 року Ольга Воронцова проголосувала за рішення, яким її сину було затверджено технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості для гаражного будівництва у селі Вербка. При цьому вона була ознайомлена з вимогами антикорупційного законодавства, і не мала права брати участь у прийнятті даного рішення.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк встановив, що в діях колишнього депутата сільради формально вбачається склад адміністративного правопорушення, однак врахував ті факти, що правопорушниця є учасником подій на Майдані, отримала там поранення, лікування якого проходило у Польщі.

Жінка підтвердила цей факт публікацією у польських ЗМІ з фотографією та описом, медичними документами. Також суд врахував те, що вона має невелику пенсію, торік помер її чоловік, окрім цього, має хронічне захворювання, яке потребує значних коштів на лікування, а передбачений законодавством значний штраф становитиме загрозу для її фізичного існування і є непомірним.

Головуючий звільнив Ольгу Воронцову від адміністративної відповідальності за малозначністю правопорушення, обмежитись щодо неї усним зауваженням.