У Палиці просять нове приміщення для Молодіжного Центру

Учасники громадського об’єднання “Молодіжна платформа” просять у Волинської обласної ради приміщення для розширення діяльності.

“Плануємо в осяжному майбутньому розширювати Молодіжний центр Волині у форматі ‪”HUB”‬ – відкритого простору для роботи, навчання та проведення заходів”, – пише в Facebook громадський активіст Захар Ткачук.

“Для цього громадські організації, що працюють із молоддю, для молоді і заради молоді звернулися до голови обласної ради Волині Ігоря Палиці щодо надання в оренду за 1 грн. приміщення на розі Винниченка та Франка (там уже працювали молодіжні організації). Більше 20 організацій підписалося уже, можна збирати підписи і далі, проте актуальність даного питання зашкалює. Наш принцип такий – сьогодні Молодіжний центр частина комунальної установи, яка зможу взяти дане приміщення для роботи і надати його усім організаціям у користування, не 1 чи 2 вибраним а УСІМ. Організації будуть без оренди, чи часових обмежень працювати там у якісному інтер’єрі та з хорошим технічним забезпеченням! Відстоює інтереси громадського суспільства разом!”, – написав він.