Ковельчанина посадять на два роки за знущання над екс-дружиною

Ковельчанина, який після розлучення постійно конфліктував та бив свою колишню дружину, засудили на 2 роки в’язниці.

Про це повідомляє ВолиньPost з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Так, одного дня під час приготування вечері, чоловік вдарив жінку сковорідкою по голові та вилив на неї каструлю борщу. Через тиждень дебошир побив колишню дружину вилами, внаслідок чого потерпіла отримала закриту черепно-мозкову травму та численні забої.

Пізніше чоловік влаштував ще один скандал – хуліган почав складати дрова на кухонній плиті та намагався їх підпалити. Однак це побачила господиня та поскаржилася своєму брату. Однак, ковельчанин замість дрів підпалив хлів колишньої дружини.

Коли ж брат жінки прийшов розібратися з дебоширом, зловмисник побив його.

Зрештою, жінка викликала дільничного і розповіла йому про всі знущання.Проти хулігана відкрили кримінальне провадження, а справу скерували на розгляд до Ковельського міськрайонного суду.

В судовому засіданні обвинувачений пояснив, що всі конфлікти в нього з дружиною виникають через те, що вона постійно збирає урожай в нього на городі та сама провокує конфлікти.

Втім, односельчани скандалістів ледь не в один голос розповідали в суді про те, що обвинувачений часто піднімав руку на свою дружину та її рідних.

Відтак, Ковельський міськрайонний суд визнав чоловіка винним та засудив його до двох років обмеження волі.