Борги за тепло на Волині «вибиватимуть» не тільки з населення

На Волині борги за тепло стягуватимуть не лише з населення, а й з комунальних, державних установ.

Про це стало відомо сьогодні, 21 квітня, під час засідання колегії Волинської ОДА, – інформує Слово Волині.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик розповів присутнім про результати останньої зустрічі з представниками НАК «Нафтогаз Украни» та Мінрегіонбуду.

З його слів, посадовці акцентувати увагу на неприпустимості великої заборгованості за газ, тепло та електроенергію комунальних та державних установ.

Очільник області зауважив, що 26 квітня це питання обговорюватимуть на нараді у віце-прем’єра Геннадія Зубка, тож до цього часу на Волині ситуацію із розрахунками комунальних та держустанов потрібно поліпшити.

«На жаль, коли ми пальцями показуємо на населення, заборгованість державних та комунальних установ, підприємств нікуди не зникає. Тому я прошу Сергія Дмитровича (заступник голови ОДА Сергій Кошарук – ред.) особливу увагу звернути на це питання», – наголосив Володимир Гунчик.

Нагадаємо, вчора у Луцькій міській раді створили комісію, яка «вибиватиме» борги з лучан перед комунальними підприємствами і в першу чергу – перед ДКП «Луцьктепло», якому лучани не заплатили уже більше 60 мільйонів гривень.