Романюк каже, що проблем з конкурсом на посаду директора депо нема

У міській раді заявляють, що не порушували закон при призначенні нового директора Луцького підприємства електротранспорту Ігоря Грицюка.

Про це йдеться у відповіді луцького міського голови Миколи Романюка на запит депутата міськради Ігора Поліщука, – пише Інформаційне агентство Волинські Новини.

Нагадаємо, у своєму запиті Ігор Поліщук вказував, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України №951 від 22 вересня 2015 року, до керівника підприємства, серед інших, є наступні вимоги: вища освіта другого рівня за ступенем магістра за відповідною галуззю знань або вища освіта другого рівня за ступенем магістра та післядипломна освіта за галуззю знань «Управління та адміністрування» або «Право». Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня майбутнього претендента має бути не меншим, ніж 5 років. Проте, в оголошенні міськради чомусь йдеться про необхідний мінімум у 3 роки. Відтак, умови конкурсу, оголошені ЛПЕ, суперечать цьому наказу.

Тож депутат просив пояснити, чому в оголошенні про конкурс не були дотримані вимоги наказу Мінсоцполітики і у зв’язку з чим на посаду директора ЛПЕ призначили Ігоря Грицюка, всупереч нормативним документам. Та як відреагували на звернення 197 членів колективу, які підписалися за кандидатуру екс-керівника підприємства Володимира Пуца.

У відповіді, яку отримав обранець громади від міського голови, йдеться, що дісно є такий нормативно-правовий акт, як наказ Міністерства освіти, і вимога щодо стажу роботи. Проте, у зв’язку з тим, що цей наказ не зареєстрований у Міністерстві юстиції України, міська рада вважає його необов’язковим для виконання та таким, що носить рекомендаційний характер.

Разом з тим, у відповіді Миколи Романюка вказується, що кандидатуру Ігора Грицюка підтримали колектив підприємства, профспілка та члени тимчасової комісії Луцької міської ради з вивчення проблем діяльності Луцького підприємства електротранспорту.

Також градоначальник Луцька у відповіді вказав, що на підтримку Володимира Пуца звернень від колективу в міську раду не надходило.

Проте, варто нагадати, нещодавно у прямому ефері телеканалу «Нова Волинь» заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко обмовився, що Микола Романюк бачив документи з підписами 197 працівників на підтримку Володимира Пуца як претендента на посаду директора. Отже, Сергій Григоренко мимоволі викрив брехню свого керівника.