Заступник мера Луцька прокоментував «МАФскандал»

Заступник луцького міського голови Сергій Григоренко назвав безпідставними закиди директора хлібопекарського підприємства «Захіторгхліб» Віталія Бобира щодо надання переваги у встановленні торговельних павільйонів на вулицях міста.

Про це він розповів 20 квітня під час засідання виконкому.

Під час обговорення питання «Про розміщення товариством з обмеженою відповідальністю «КОВЕЛЬСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ» тимчасової споруди на вул. Кравчука» заступник мера нагадав про допис Віталія Бобира у мережі. У ньому Григоренку та головному художника міста Ярославу Матвіїву закидали, що вони заважають розвиватися бізнесу місцевого хлібопекарського підприємства.

Григоренко заявив, що розміщення МАФУ ковельського підприємства ще не погодили, адже питання про таку можливість лише внесене до порядку та рішення по ньому ще не прийняли.

«Він у мене разів 5 був у кабінеті, приносив 10 різних кіосків», – зазначив Григоренко. Слова Бобира він назвав неправдивими, недобросовісними та лобістськими.

Тож Григоренко запропонував зняти проект рішення із розгляду та ще раз перевірити документи на кіоск заради прозорості. Мовляв, таким чином, вдасться переконатися в законності можливості встановлення “ковельського” МАФа.

У підсумку члени виконкому не голосували за запропонований проект рішення.