У Луцьку розпочнеться додатковий набір у поліцію

Вже з наступного тижня у Луцьку та ряді інших великих міст України стартує додатковий набір у патрульну поліцію. Загалом по країні планують набрати ще 700 осіб для роботи у поліції.

Про це 20 квітня повідомив начальник департаменту патрульної поліції Олександр Фацевич під час представлення нового начальника управління.

Тож за словами Фацевича, набір розпочнеться вже у понеділок. Нових працівників набиратимуть з резерву патрульної поліції.

“Донабір буде. З понеділка ми огллошуємо донабір не тільки у Луцьку, а й в основному у всіх великих містах країни”, – сказав Фацевич. У анкетах кандидатам пропонуватимуть вказати, у якому управлінні вони хочуть працювати. Навчання триватиме, як і для інших поліцейських,  проте воно буде насиченіше – відбуватиметься й у вихідні та з  урахуванням труднощів, з  якими стикалися патрульні під час роботи.

Зараз у штаті Луцька – 153 патрульних, окрім того кількох працівників перевели для роботи у Рівне. Тож, за словами Фацевича, саме нестача кадрів поки не дає можливості відкрити нові ділянки дороги для роботи патрульної поліції на Волині. Начальник департаменту наголосив, що для того, щоб відкрити шлях, зараз доведеться забрати когось із міста, а так ризикувати не можна.

Проте Фацевич додав, що у планах – контроль патрульними усіх міжнародних трас та важливих ділянок дороги, як це вже зробено на дорозі “Київ-Чоп”, на пункті пропоуску “Нижні ворота” на Закарпатті тощо. Поки про роботу патрульних на дорогах лише позитивін відгуки. Найближчим чаосм заплановане також відкриття патрульної поліції у Кривому Розі, Кіровограді та Сумах а згодом – на Сході (Северодонецьк, Лисичанськ, Маріуполь, Краматорськ, Слов’янськ), проте зарплата у всіх, які і у Луцьких патрульних – від восьми тисяч гривень.

Як розповів Фацевич, заявки на роботу патрульної поліції у містах Сходу надходили навіть із окупованих Горлівки та Донецька, проте їх відсіювали, а кандидати проходили жорсткі спецперевірки. У цій зоні у партульних дещо насиченіша програма підготовки.