У Луцьку просять переглянути результату конкурсу на посаду директора депо

Міському голові Луцька Миколі Романюку надіслали звернення, в якому вказують на порушення під час конкурсу на заміщення вакантної посади директора Луцького підприємства електротранспорту.

Нагадаємо, переможцем конкурсу оголосили Ігоря Грицюка, який донедавна займав посаду головного інженера та переміг у конкурсі на посаду.

У зверненні автори вказують на порушення, допущені під час конкурсу, та просять міського голову відповідно відреагувати.

Публікуємо звернення без змін і правок:

 

Шановний Микола Ярославовичу!

При проведенні конкурсу на заміщення вакантної посади директора Луцького підприємства електротранспорту головою комісії паном Тарасом Яковлевим були здійснені порушення, які призводять до спотворення результатів і мають ознаки корупційних діянь. Крім цього його дії кидають негативну тінь на всю виконавчу владу міста. Просимо Вас розглянути наше звернення та вжити заходів щодо запобігання грубим порушенням чинного законодавства України.

При визначенні вимог до претендентів на посаду директора  підприємства електротранспорту пан Яковлев, судячи із відповіді на запит депутата Луцької міської ради Поліщука І.І., керується власними міркуваннями  та інтересами. Він або не знає (некомпетентність), або не хоче знати (зловживання),  що Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників «є нормативним документом, обов’язковим з питань управління  персоналом на підприємствах, в установах і організаціях усіх форм власності та видів економічної діяльності» (ч. 3, п. 1 Загальних положень Довідника). З огляду на це, вимога: «стаж роботи за професіями керівника нижчого рівня – не менше 5 років» (ч. 1 кваліфікаційних вимог до директора підприємства  за обумовленим Довідником) є безумовною при визначенні мінімальних вимог до претендентів на посаду директора.

Претендент на посаду директора підприємства електротранспорту – Грицюк І.А. (виконувач обов’язків директора ЛПЕ, головний інженер) має стаж роботи за професіями керівника нижчого рівня всього три роки.  Відповідно до п.4.4. Порядку проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, організацій та закладів, що є у міській комунальній власності (рішення Луцької міської ради від 03.02.2016 року №54-1, додаток 4) він взагалі не потрапляв би до другого етапу конкурсу (співбесіди). Реальний перебіг подій однозначно свідчить під кого з самого початку проводився «конкурс».Очевидно, що рішення головою комісії паном Яковлевим було прийнято ще до проголошення конкурсу. Грубе нехтування чинним законодавством України з його боку безумовно (про його мотивацію можналише здогадуватись).І це публічна політика Вашого першого заступника!

До речі, не зрозуміло, як пан Грицюк  І.В. міг взагалі опинитись  і на посаді головного інженера підприємства електротранспорту для обіймання якої так само необхідно «стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня відповідного професійного спрямування не менше 5 років» (ч. 1 кваліфікаційних вимог до головного інженера за обумовленим Довідником).

Мабуть  всі або переважна більшість проблем Луцького підприємства електротранспорту  ховаються за такою кадровою політикою Ваших заступників.

Команду пана Януковича скинута Революцією Гідності, а прихильники методів її роботи (та і цілей) продовжують перебувати у владі. При такому ставленні представників влади до Законів України не світлого майбутнього  ані європейських перспектив  в нас не може бути.

Вважаємо Вас прихильником справжньої, а не бутафорської демократії та законності. Сподіваємось, що Ваша позиція не збігається з політикою заступника міського голови пана Яковлева.

На підставі викладеного просимо Вас вжити заходів щодо приведення результатів конкурсу у відповідність до норм чинного законодавства України.

 

З повагою, претенденти на посаду директора Луцького підприємства електротранспорту В.Є.Галенко та С.М.Дьомін