Офіційно: у луцьких патрульних – новий очільник

У Луцьку особовому складу управління патрульної поліції міста офіційно представили нового керівника управління – ним став Олександр Вовченко, який до цього був начальником батальйону патрульної поліції.

Представили нового очільника 20 квітня в управлінні патрульної поліції.

Начальник департаменту патрульної поліції Олександр Фацевич повідомив, що підписав наказ про призначення лейтенант Вовченка на посаду начальника управління. Антона Цюцюру, за словами Фацевича, відправили у Кіровоград, оскільки там треба було досвідченого керівника. “Не думайте, що  ви щось зробили не так і ми його понизили”, – зазначив Фацевич. Навпаки – Кіроворгад більше місто, тож і криміногенна ситуація там складніша.

Водночас Фацевич відзначив, що луцьке управління патрульної поліції поліції – одне з тих, де найкраще налагоджена робота.

Щодо нового керівника, то Фацевич відзначив, що він постійно був “на вулиці” разом із патрульними, та показав себе із найкращого боку, будучи командиром роти у Києві та під час роботи у Харкові.

“Людина гідна цієї посади”, – наголосив Фацевич.

Командиром батальйону патрульної поліції став Дмитро Мокич, який був командиром 4-ої роти патрульної поліції.

Привітав нового начальника управління і мер Микола Романюк. Він висловив сподівання на тісну співпрацю та нагадав про канадське опитування, яке  вдруге проводять у Луцьку. Одним із критеріїв опитування є довіра.

“Ви на першому місці, тому вітаю від душі”, – додав Романюк та подякував не лише за службу, а й за людське відношення до лучан.

Вовченко повідомив, що перш за все “візьметься” за організацію дорожнього руху. Адже через відсутність знаків чи неправильне їх встановлення, а також відсутню дорожну розмітку, велику кількість аварійних ситуацій. Також Вовченко наголосив на необхідності встановлення нормальних стосунків із судами, мовляв зараз із незрозумілих причин скасовують велику кількість постанов, де є докази неправомірної поведінки порушників.